IFHEMA International Cup – pierwszy międzynarodowy Puchar Drużyn Narodowych DESW

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on TumblrShare on LinkedInPin on PinterestDigg thisEmail this to someonePrint this page

Węgry 27-28.06.2015

Niedługo po zawiązaniu się IFHEMA powstała idea zorganizowanie międzynarodowych zawodów, w których udział wezmą reprezentacje narodowe. Dziś mam radość oficjalnie ogłosić, że nie tylko pomysł ten zostanie zrealizowany ale i zaprezentować skład zawodników reprezentujących Polskie DESW z ramienia FEDER.

Zawody odbędą się w ostatni weekend czerwca 27-28.06.2015 na Węgrzech w miejscowości Hajdusamson pod Debreczynem, jest to pierwsza impreza organizowana przez IFHEMA, którego FEDER jest członkiem od zeszłego roku. Zapraszam do odwiedzenia strony internetowej (http://hosszukardvivas.atw.hu/IIC/iic.html) imprezy.

Zmagania pucharowe odbywać się będą w dwóch kategoriach Miecz Długi oraz Rapier (sieczno-kolny bez dodatkowej broni).

Do składu reprezentacji w kategorii Miecz Długi powołani zostali (zostaną):

1. Grzegorz Magiera
2. Patryk Pilas
3. Maciej Zając
4. zwycięzca ŚKUNKS 2015

Skład został ustalony w oparciu o zwycięstwa w ostatnich edycjach Polskich turniejów DESW (ŚKUNKS i W3).

Do składu reprezentacji w kategorii Rapier powołani zostali:

1. Marek Helman
2. Rafał Kalus
3. Szymon Łojak
4. Andrzej Starodumow

Skład został ustalony na podstawie oceny zawodników przez trenera kadry i zaakceptowany przez zarząd FEDER.

Rolę trenera zgodził się objąć Łukasz Majewski, kapitanem reprezentacji mianowany został Maciej Talaga.

Zawodnicy obu składów przyjęli powołania, są to zatem obowiązujące listy.